Benno Arzt akrylmålning

563830

BENNO ARZT (född 1941): "Blue Sky", signerad och daterad Benno Arzt 2010, akryl på duk, ca 100x100 cm

Lagning efter reva i duk

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (4 bud)

4204618
450
4202297
4201365
4196300

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.