Ingeborg Benthine Debois Jörgensen oljemålning

563826

INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-1970): Stilleben med blommor och frukt, signerad IB Debois, olja på duk, ca 70x98 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

4210568
2018-08-23 22:12:12

2018-08-24 kl 14:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.