Fällbord omkring 1900-talet

563825

FÄLLBORD, fanerat i ask samt mahogny, omkring 1900, blandstil, höjd ca 75, diameter ca 93,5 cm

Bruksslitage, bordskivan lutar något, skador på skivans kant

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Fällbord omkring 1900-talet

Budhistorik (10 bud)
4203636
4203824
4203636
1 400
4203057
1 300
4203057

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.