Servis Berså design Stig Lindberg

563824

STIG LINDBERG, "Berså", servisdelar, 16 st, Gustavsberg, bestående av: 12 mattallrikar, diameter 24 cm, samt 4 serveringsskålar, höjd ca 6-9 cm, diameter ca 12,5-17 cm

Bruksslitage, 1 skål med hårspricka, 1 skål med kantnagg

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4203429
2 400
4197898
4197351
4197897
4197351
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.