Sidenmålning Kina 1900-tal

563819

SIDENMÅLNING, Kina, 1900-talets senare hälft, motiv av svanar och näckrosor, ca 80x55 cm

Orientaliskt, Konst, Konst

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sidenmålning Kina 1900-tal
Budhistorik (3 bud)

4203765
4203722
4195058

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.