Guldsmedsaktiebolaget punschmuggar silver

563817

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, punschmuggar, 9 st, silver, daterade mellan 1941-1944, höjd med hänkel ca 5 cm, totalvikt 294 g

Bruksslitage, oxiderade

Silver

Budhistorik (2 bud)

4198374
750
4194642
700

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.