Kai Glans färglitografi

563816

KAI GLANS (född 1939): Geometrisk komposition, signerad Kai Glans, numrerad 258/325, färglitografi, ca 62x62 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kai Glans färglitografi

Budhistorik (6 bud)
4204115
500
4203805
450
4204114
450
4203805
4203821

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.