Empirespegel

563814

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, bronserad samt bemålad i blått, dekor av lyra, bladverk och ymnighetshorn, mindre dekordelar delvis förgyllda, bredd ca 44, höjd ca 91 cm

Speglar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Empirespegel

Budhistorik (6 bud)
4201749
2 400
4201747
4201746
4195460
1 900
4194160

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.