Lennart Jirlow färglitografi

563813

LENNART JIRLOW (född 1937): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad 1525/1999, färglitografi, ca 62x75 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (9 bud)
4204658
4204601
3 800
4204583
3 600
4204330
3 400
4195778
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.