Louis Sparre etsning

563797

LOUIS SPARRE (1863-1964), motiv från Paris, signerad Louise Sparre, etsning, 13x14 cm

Smärre gulnad, ej examinerad ur ramen

Fack 31

Louis Sparre etsning

Budhistorik (6 bud)
4204057
500
4196908
450
4202838
450
4196908
4202837

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.