Vaser Japan

563794

VASER, 3 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari samt Kutani, höjd ca 19-31 cm

Sprickor, en med mindre lagning

Orientaliskt, Porslin

Vaser Japan

Budhistorik (1 bud)

4201904
2018-08-19 11:22:14

2018-08-20 kl 11:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.