Soffa 1960-tal

563791

SOFFA, 1960-tal, stomme i teak, klädd rygg och karmar, lösa sittplymåer, längd ca 220 cm

Smärre slitage, ställvis slitet tyg

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffa 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

4207430
450
4207424
4206508
4203497

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.