Spegel IKEA

563788

IKEA, spegellampett, "Meunier", ur IKEA:s 1700-talsserie, krön i form av en rocaille, två ljushållare i mässing, träskuren och förgylld, ca 71x56 cm

Smärre slitage

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel IKEA

Budhistorik (4 bud)

4212648
3 200
4206632
4203825
4200486

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.