Uglycute, "Breaking New", modulsystem

563775

UGLYCUTE, "Breaking New", modulsystem, unik, 2013, furu, bemålad plywood och stålbeslag, hyllans höjd 114, stolens höjd 76, cm

PROVENIENS
Inköpt på Örnsbergsauktionen 2014

midnre slitage och lagning

Ändringar/tillägg
Delar finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Hyllor, Design

Rum 7

Uglycute,

Budhistorik (8 bud)
4204410
4 200
4203373
4203372
4203371
2 600
4202367

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.