Ljuskrona 1900-tal

563761

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 st ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 87, diameter 42 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
4204116
2 400
4204030
4204107
4204030
1 900
4203911
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.