Sekretär 1900-tal i Louis XV-stil

563759

DAMSEKRETÄR, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag med intarsiadekor, beslag samt gallerkant i mässing, invändigt med lådor, höjd 94, 79x43 cm

Fanérbortfall och bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Budhistorik (22 bud)
4204348
3 200
4204311
4204346
2 800
4204311
2 600
4204049
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.