Soffa Dux 1970-tal

563751

SOFFA, Dux 1970-tal, tresits, sex lösa plymåer, etikettmärkt Dux, ben av betsad bok, höjd ca 72, djup 84, längd 198 cm

Smärre slitage. Enstaka fläckar.

Möbler, Soffor

Rum 22

Soffa Dux 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

4203899
2018-08-20 14:51:10

2018-08-20 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.