LM Ericsson bordstelefon

563750

LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, märkt L.M. Ericsson & Co., svartlackerat järn med förnicklade detaljer, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

LM Ericsson bordstelefon

Budhistorik (25 bud)
4203858
7 600
4203856
7 400
4203857
7 400
4203856
7 200
4203848
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.