Einar Forseth Sommar

563749

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv från Arild, signerad och daterad, olja på pannå, ca 45x54 cm

Proveniens: Einar Forseth

Tavelvagn 1

Einar Forseth Sommar

Budhistorik (15 bud)
4204457
1 400
4204452
1 300
4204451
4204405
4203128

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.