Rottinggrupp

563738

SOFFGRUPP, rotting, 4 dlr, bestående av: soffa, 2-sits, längd ca 110, fåtöljer, 1 par, sitthöjd ca 36, bord med glasskiva, höjd ca 45, 52x85 cm

Bruksslitage, repor, dynor saknas

Möbler, Soffgrupper, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Rottinggrupp

Budhistorik (2 bud)

4198555
4197595

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.