Väggbonad allmoge daterad 1880

563733

VÄGGBONAD, allmoge, signerad samt daterad 1880, ca 190x150 cm

Skador, slitage

Diverse, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4196424
2018-08-15 09:32:07

2018-08-22 kl 13:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.