Väggbonad allmoge daterad 1880

563731

VÄGGBONAD, allmoge, signerad samt daterad 1880, ca 180x150 cm

Diverse, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4206846
600
4201488
500
4201487
4201485
4196426

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.