Henry Gillard Glindoni oljemålning

563728

HENRY GILLARD GLINDONI (England 1852-1913): "Granpas Watch", olja på pannå, signerad H G Glindoni, ca 40x30 cm

Krackeleringar, retuscher, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4197736
4197479

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.