Byrå 1900-talets mitt

563724

BYRÅ, fanerad i ask, ram i betsad björk, 1900-talets mitt, tre lådor, dragknoppar i vitmetall, höjd ca 99,5, 69x43,5 cm

Bruksslitage, smärre repor, missfärgning inuti översta lådan

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (25 bud)
4200566
5 400
4200561
5 200
4200558
5 000
4200556
4 800
4200549
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.