Staffan Lindh oljemålning

563723

STAFFAN LINDH (född 1931): "Vårt landskap med skugga", signerad och daterad Staffan Lindh, olja på duk, ca 77x92 cm

Fack 18

Staffan Lindh oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4192922
4200527
4192922
4200521
950
4192922
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.