Kurt Jungstedt akvareller

563722

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): 2 st, akvareller, föreställande flicka med melon signerad Jungstedt, daterade 1952, ca 58,5x44 cm

Ena akvarellen något gul i bladet

Fack 45

Kurt Jungstedt akvareller

Budhistorik

2018-08-18 kl 13:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.