Italiensk skola 1600-tal

563721

ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Man med pilbåge - allegoriskt motiv, olja på duk, 99x81 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Italiensk skola 1600-tal

Budhistorik (14 bud)
4227260
6 200
4210766
6 000
4210766
5 000
4217873
4 800
4210766
4 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.