Karl Axel Pehron färglitografi

563715

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Surrealistiskt landskap, signerad och daterad K. A. Persson -88, 203/385, färglitografi, ca 58x39 cm

Fack 27

Budhistorik (12 bud)
4200652
1 300
4200637
4200651
4200637
850
4197700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.