Carl Otto Hultén färgetsning

563713

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, C. O. Hultén EA, färgetsning, ca 59x49 cm

Fack 12

Carl Otto Hultén färgetsning
Budhistorik (5 bud)
4200755
500
4200441
450
4195866
4194127
4192121

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.