Lasse Lindvist blandteknik

563697

LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Fäbodans, Fryksås", signerad och daterad Lasse Lindqvist-80, blandteknik på papper, ca 41x120 cm

Något vågig, dedikation

Lasse Lindvist blandteknik

Budhistorik (1 bud)

4194484
2018-08-13 16:11:55

2018-08-18 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.