Kontorsstolar

563694

KONTORSSTOLAR, 1 par, Sitland Italy, röd skinnklädsel, kromad, snurrfunktion, reglerbar höjd

Bruksslitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 19

Kontorsstolar

Budhistorik (12 bud)
4203831
4 600
4203599
4 400
4203080
4 200
4203080
3 600
4203085
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.