Kontorsstolar

563691

KONTORSSTOLAR, 1 par, Sitland Italy, röd skinnklädsel, kromad, snurrfunktion, reglerbar höjd

Bruksslitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Kontorsstolar

Budhistorik (14 bud)
4206206
5 000
4203938
4 800
4203938
4 600
4206204
4 400
4203938
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.