Skåp 1940-tal

563688

SKÅP, 1940-tal, ek, exteriört fanerat med björk, mittdel med bokhylla, sidor med skåp, höjd ca 150, 165x37 cm

Nycklar finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp 1940-tal

Budhistorik (2 bud)

4200723
4200170

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.