Stålhane fat

563684

CARL-HARRY STÅLHANE, fat, Rörstrand, stengods, handmålad geometrisk dekor, Signerad R CHS AL 104/7, ca 37x23,5 cm

Proveniens: Leif Persson

smärre slitage

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Stålhane fat

Budhistorik (14 bud)
4217810
4217862
4217810
1 700
4217622
1 600
4217622

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.