Spegel gustaviansk stil

563683

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld dekor, krönet med ekblad och urna, mått 186x83,5 cm

Slitage, smärre avslag, sprickor i pastellaget, lagning vid krönet

Speglar

Rum 8

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
4200692
4200691
3 800
4200690
3 600
4200687
3 400
4200685
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.