Stieg Jönsson oljemålning

563678

STIEG JÖNSSON (1900-tal): Motiv med hus och trädgård, olja på duk, ca 55x65 cm

Krackelerad

Tavelvagn 2

Stieg Jönsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4200596
450
4200578
4200576
4200424

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.