Meissen fat

563672

FAT, porslin, Meissen, 1700-/1800-tal, blomstermotiv samt förgyllningar i kanten, diameter 38,5 cm.

Slitage

Keramik/Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Meissen fat

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4206257
4201687
220
4198035
200
4198033
100

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: