Sidenmålning Kina

563670

SIDENMÅLNING, Kina, 1800-talets första hälft, föreställande kvinna i matbestyr, ca 28x28 cm

Revor, fläckar, skador

Orientaliskt, Konst

Monter 12

Sidenmålning Kina
Budhistorik (5 bud)
4199799
1 300
4199520
4199067
4199508
4199067

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.