Oidentifierad konstnär

563665

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, olja på duk, landskapsmotiv med by och bro i bakgrunden, signerad G. Uihely, mått på duk ca 105,5x68,5 cm

Smuts, retusch, smärre färgbortfall

Rum 6

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (30 bud)
4199907
4 600
4199902
4 400
4199901
4 200
4199900
4199899
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.