Soppslev samt tesil

563664

SOPPSLEV, TESIL, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1860-tal, längd ca 22-43 cm

Tesil saknar ändknopp, smärre stötskador

Silver

Monter 12

Soppslev samt tesil

Budhistorik (20 bud)
4199979
1 700
4199993
1 600
4199979
4199991
1 400
4199979
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.