Oljemålning av Esto

563659

ESTO (ESTOARDO BARRIOS) (född 1955), "Venedig Madonna", signerad och daterad 1996, olja på duk, ca 65x95 cm

Konst, Nutida

Fack 45

Oljemålning av Esto

Budhistorik (3 bud)

4199088
4198880
950
4192788
900

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.