Bordslampa 1900-talet senare hälft

563658

BORDSLAMPA, sent 1900-tal, fot i pressat trä, gulmetall med skärm av plåt, maxhöjd ca 113 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 5

Budhistorik (22 bud)
4198194
1 600
4196463
4195895
1 400
4196147
1 400
4195895
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.