Matskedar 6 st

563650

MATSKEDAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, b.l.a. Gösta Wessfelt, längd ca 22 cm, vikt ca 368 g

Med gravyr, slitage

Silver

Monter 13

Matskedar 6 st

Budhistorik (10 bud)
4199328
4199327
1 400
4199322
1 300
4199306
4199217

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.