Gunghäst samt två hästar på hjul

563648

GUNGHÄST, samt två hästar på hjul, 1900-talets första hälft, höjd 50 - 65 cm

skador, slitage

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

4204237
450
4203665
4202140
4194217

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.