Esaias Thorén oljemålning

563643

ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition, signerad E. Thorén samt daterad -64, olja på pannå, 14,5x47 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4204135
4 200
4204097
4204096
3 800
4202623
2 600
4202593

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.