Tibor Koos

563640

TIBOR KOOS (1923-1999): (2) skogsmotiv samt stilleben, oljor på duk, 2 st., signerade samt daterad, 37x58 - 45x665 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tibor Koos

Budhistorik

2018-08-20 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.