Tibor Koos

563639

TIBOR KOOS (1923-1999): havsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1986, 130x180 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tibor Koos
Budhistorik (2 bud)

4204361
4203133

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.