Ljuskrona 1800-tal

563638

LJUSKRONA, 1800-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 65, diameter 40 cm

renoverad, ombyggd, slitage

Belysning, Ljuskronor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljuskrona 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
4204428
7 000
4204425
6 800
4204425
6 400
4204426
6 200
4204425
6 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.