Design Märta Måås-Fjetterström

563636

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, rölakan, "Knorren", monogramsignerad MMF, ca 270 x 140 cm

smärre slitage, skadade fransar

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (9 bud)
4203695
12 500
4200268
12 000
4200266
11 500
4196458
11 000
4194567
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.