Skål glas Orrefors

563632

JAN JOHANSSON, skål, Orrefors, glas, signerad Orrefors 911970 Jan Johansson 15-86, höjd 17,5 cm, diameter 31,5 cm

Proveniens: Leif Persson

Glas, Konstglas, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Skål glas Orrefors

Budhistorik (2 bud)

4217819
4214500

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.